مدیریت شهری

هزینه ۱۵۰ میلیارد تومانی کنترل آب‌های سطحی

معاون شهردار قم خبر داد:

معاون محیط‌‎‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به هزینه ۱۵۰ میلیارد تومانی برای کنترل و هدایت آب‌های سطحی گفت: تجهیزات و ماشین‌آلات ایمنی در مناطق هشت‌گانه شهر قم در آستانه فصل بارش بررسی و رفع نقص می‌شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری ، مهدی اصفهانیان‌مقدم  در جلسه شورای خدمات شهری شهرداری قم که در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به پیش‌بینی بارش‌های سیل‌آسا اظهار کرد: امسال وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران با ابلاغ چندباره اعلام کرده‌اند که بارندگی در پاییز و زمستان سال جاری احتمالاً سیل‌آسا و خارج از حد نرمال است.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم خاطرنشان کرد: مدیران و معاونان مناطق شهری در خصوص انجام درست مسائل خدمات شهری با هم‌افزایی و همکاری به مسائل رسیدگی کنند.

اهمیت رفع نقص تجهیزات ایمنی در آستانه فصل بارندگی

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در خصوص بارندگی‌ها، تصریح کرد: هر منطقه باید بر اساس برنامه‌ای که تنظیم کرده معضلات و مشکلات منطقه را با محوریت شهردار منطقه، معاونان و مسئولان نواحی، ناظران، عوامل فنی و خدمات، ترافیک و فضای سبز شناسایی و رفع کند و در بخش مدیریت منابع انسانی شرح وظایف افراد را تبیین و ابلاغ کنند.

اصفهانیان‌مقدم از مدیران مناطق شهری خواست تا تجهیزات، امکانات و ادوات مناطق را بازنگری کنند و افزود: مشکلات ماشین‌آلات، مکنده‌ها و پمپ‌ها را رفع کنید و لوازم و تجهیزات موردنیاز را در چند روز آتی خریداری و در دستور کار قرار دهید.

وی اضافه کرد: در شش‌ماهه نخست سال جاری ۱۵۰ میلیارد تومان صرف پروژه‌های دفع، کنترل و هدایت آب‌های سطحی شده و پروژه‌های منطقه یک خیابان محتشم، منطقه دو خیابان جمهوری و در منطقه سه خیابان شهید بافقی به پایان رسیده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/1j5i

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا