مدیریت شهری

منطقه ۳ از مناطق پیشرو در احداث پارکینگ

مدیر منطقه سه شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به احداث پارکینگ‌های عمومی در این منطقه شهری گفت: دو عرصه در خیابان امام خمینی(ره) برای احداث پارکینگ تملک و در دست اجرا قرار دارد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در منطقه سه شهرداری قم، اظهار کرد: تلاش کردیم در این منطقه فعالیت‌های زیرساختی را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

وی عدم وضعیت مناسب مسیرهای ورودی شهر را یکی از مشکلات اصلی این منطقه دانست و مطرح کرد: این مسیر آبروی شهر هستند و باید بیش‌تر مورد توجه قرار بگیرند.

مدیر منطقه سه شهرداری قم ادامه داد: به همین منظور در سال گذشته ۱۸ میلیارد تومان برای بهبود وضعیت و فضای سبز تقاطع عوارضی کاشان و بلوار شهید سلیمانی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در این منطقه توجه ویژه‌ای نسبت به احداث پارکینگ وجود دارد، عنوان کرد: در همین راستا تملکی در خیابان امام به متراژ ۲۴۰۰ مترمربع انجام‌شده و روند اجرایی آن آغازشده است.

روحانی وزیری اضافه کرد: این پارکینگ طبقاتی ظرفیت بیش از ۴۰۰ خودرو را خواهد داشت و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان برای آن برآورد هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه تملکی نیز در کوچه ۲۷ خیابان امام در دست اقدام بوده و تاکنون هزار متر آن آزادشده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در موضوع پارکینگ منطقه سه شهری پیشرو بوده است

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/601q

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا