مدیریت شهری

لزوم به‌کارگیری نیروهای متخصص در عرصه آرامش بصری شهر

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم تاکید کرد؛

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی به همراه مدیرکل سرمایه انسانی از بخش‌های مختلف سازمان زیباسازی شهرداری قم بازدید کردند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید ابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی، مهدی مبینی مدیرکل سرمایه انسانی و علیرضا کنگرانی فراهانی معاون مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم ضمن بازدید از واحدهای مختلف سازمان زیباسازی شهرداری قم، در جلسه‌ای به بررسی وضعیت پرسنلی سازمان پرداختند.

در این بازدید مشکلات جاری و رفاهی پرسنل این سازمان بررسی شد که در جریان این بازدید معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی با مراجعه به‌تمامی بخش‌های اداری سازمان و گفت‌وگو با پرسنل، شرح وظایف محوله، سطح کیفی و تعداد نیروی انسانی شاغل در هریک از بخش‌های سازمان را موردبررسی قرار داد.

وی در جلسه مشترک با مسئولان سازمان، ضرورت به‌کارگیری صحیح نیروی انسانی در این سازمان را مورد تأکید قرارداد و گفت: امروز سازمان زیباسازی با به‌کارگیری نیروهای متخصص و فنی کمک شایانی به زیبایی و آرامش بصری شهر انجام می‌دهند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در شرایط امروز، ضرورت بهره‌وری منابع انسانی خوش‌فکر و خلاق منجر به اتفاقات خلاقانه و جذاب در عرصه زیباسازی و نیروهای متخصص کمک به رشد و اعتلای شهر قم، هم از لحاظ سیما و منظر و هم به لحاظ آرایش و پیرایش شهر می‌کنند.

پیام جوادیان سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم نیز در این جلسه به فعالیت‌های سازمان در حوزه‌های معماری، اجرایی و هنری و فرهنگ‌سازی و گزارشی کامل از وضعیت سیما و منظر شهری و تبلیغات محیطی  ارائه کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ctof

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا