مدیریت شهری

قم در عرصه عمرانی و فضای سبز متحول شده است

فرمانده سپاه استان قم:

فرمانده سپاه استان قم با تقدیر از فعالیت‌های شهرداری قم در حوزه پیشرفت عمرانی و توسعه فضای سبز قم گفت: کسانی که به قم می‌آیند اذعان دارند که این شهر نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، سردار محمدرضا موحد در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس تربیت مدیران جهادی بود.

وی با اشاره به اینکه کشور در طول سال‌های اخیر در اوج تحریم توانسته پیروزی‌های بسیاری به دست آورد افزود: یکی از نمونه‌های اقتدار جمهوری اسلامی، ناو شهید سلیمانی بوده که ماکت آن با همکاری شهرداری قم در میدان معلم نصب شده است.

فرمانده سپاه استان قم با بیان اینکه توانایی کشورمان در ساخت این ناو، خواب را از چشم غربی‌ها ربوده است گفت: سه کشور آمریکا، استرالیا و ایران توانایی ساخت چنین ناوهایی را دارند.

وی ادامه داد: اگر مدیریت جهادی پای‌کار بیاید و مسئولان با این سبک کشور را اداره کنند، دیگر شاهد مشکلات نخواهیم بود.

سردار موحد با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی و اجتماعی با مدیریت انقلابی قابل‌حل خواهد بود ابراز کرد: امروز ملت ایران بعد از ۴۵ سال در نبردی که واقعاً نامتقارن بود، سربلند بیرون آمده است.

وی با تأکید بر اینکه ۴۵ سال است که علیه ملت ایران در عرصه‌های مختلف جنگ جهانی وجود دارد گفت: فرهنگ مقاومت انتخاب ملت ایران بود که این انتخاب آزادانه و منطبق با آرمان و عقیده ملت اتفاق افتاده است.

فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: شهیدان انقلاب اسلامی با تمسک به سیره اهل‌بیت (ع) به برکتی در نام و یاد خود رسیدند که این نور در تمام زوایای جامعه جاری و ساری است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری برای ساماندهی فضاهای شهری مستعد تحرکات و اغتشاشات باید برنامه داشته باشد گفت: امروز دشمن روی نوجوان‌ها و جوان‌ها سرمایه‌گذاری کرده است.

تقدیر از موفقیت‌های شهرداری قم در حوزه عمرانی و فضای سبز

سردار موحد با تقدیر از فعالیت‌های شهرداری قم در حوزه پیشرفت عمرانی و توسعه فضای سبز قم اظهار کرد: کسانی که به قم می‌آیند اذعان دارند که این شهر نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری قم در امورات فرهنگی و اجتماعی همکاری خوبی با سپاه دارد ادامه داد: با همکاری مدیریت شهری بهترین کنگره شهدای سطح استان‌ها سال گذشته در قم برگزار شد.

فرمانده سپاه استان قم افزود: در تمام این اقدامات هدف این است که با کمک هم بتوانیم معضلات جامعه را کاهش دهیم و درخواست ما این است که این همکاری‌ها تداوم داشته باشد.

نگاه تخصصی سپاه در اقدامات فرهنگی و اجتماعی

سردار موحد عنوان کرد: معضلات فرهنگی و اجتماعی قم دغدغه همه ما باید باشد و مانند شرایطی که در جنگ نظامی همه در مقاومت بسیج شدند، در این جنگ فرهنگی و اقتصادی هم به کمک سپاه بیایید.

وی با اشاره به اینکه امروز سپاه و بسیج به سمت کار تخصصی حرکت کرده است گفت: در حوزه حجاب و عفاف، اعتیاد و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی اقدامات تخصصی در سپاه استان قم در دست اجرا است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/798k

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا