مدیریت شهری

فرصت احیای بافت‌های فرسوده قم با تنظیم صلح‌نامه

عضو شورای اسلامی شهر قم:

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: صلح‌نامه یکی از روش‌های بسیار مناسب جهت ایجاد انگیزه در شهروندان ساکن بافت‌های فرسوده و قدیمی شهر جهت توسعه محیط زندگی است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،محسن محرری در پنجاه و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری این شورا، با اشاره به اخذ مجوز عدم اعمال تخفیفات عوارض ارزش‌افزوده موضوع ماده ۳۰ تعرفه در بافت فرسوده بابت املاک فاز ۵ عمار یاسر در صورت عدم تنظیم صلح‌نامه، اظهار داشت: با این اقدام شورای شهر قم، انگیزه مطلوبی در بین شهروندان ساکن در بافت‌های فرسوده و همچنین بلوار عمار سایر ایجاد می‌شود.

وی اخذ مجوز اقاله قرارداد در بلوک ۱۹ بلوار پیامبر اعظم(ص) را موردتوجه قرار داد و خاطرنشان کرد: این طرح از ابتدا با برخی حساسیت‌ها در اجرا همراه بوده و امکان پیشبرد طرح وجود نداشته است.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مجوز اصلاح و تکمیل بند ۳ لایحه با موضوع اخذ مجوز بنده ۵ و ۲۵ مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص پروژه مترو و مونوریل، ابراز کرد: در طرح سه بندی شورای شهر تمام اصول و ضوابط مربوط به مونوریل قم پیش‌بینی‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/1kpf

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا