مدیریت شهریویژه

ضرورت تعیین تکلیف بافت تاریخی قم

شهردار قم تاکید کرد:

شهردار قم گفت: تعیین تکلیف بافت تاریخی نیاز به‌ضرورت و تسریع داشته تا بتوان این مشکل چندساله را در راستای رفع مشکلات شهروندان حل کرد.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه کمیسیون تلفیق با محوریت حوزه عمران و حمل‌ونقل که در سالن جلسات شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: تعیین تکلیف بافت تاریخی نیاز به‌ضرورت و تسریع داشته تا بتوان این مشکل چندساله را در راستای رفع مشکلات شهروندان حل کرد.
وی با اشاره به مشکلات شهروندان در بافت های تاریخی و فرسوده در شهر قم یادآور شد: باید این وضعیت بلاتکلیفی به‌سرعت رفع شود تا شهروندان بتوانند از ظرفیت‌های پیش‌بینی‌شده استفاده کنند.
شهردار قم بر اهمیت تعیین تکلیف پروژه شهید کاظمی توسط بانک مرکزی تأکید کرد و تبصره 2 قانون درآمدهای پایدار شهرداری‌ها را مورد توجه قرار داد و افزود: در این تبصره مطرح‌شده که هرگونه جابه‌جایی تأسیسات و احداث تأسیسات در قسمت‌های جدید با شرکت‌های خدماتی است و از نظر بودجه شرکت‌های خدماتی نمی‌توانند این کار را انجام دهند و با اینکه در قانون دیده‌شده شرکت‌ها بودجه ندارند، به نظر قابلیت اجرا نداشته باشد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/g148

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا