مدیریت شهری

شهرداری قم به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم خبرداد:

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از ارائه خدمات الکترونیک شهرداری قم در پنجره واحد خدمات الکترونیک دولت خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،علی مؤمن حجازی در گفت‌وگویی از پیوستن شهرداری قم به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد و اظهار داشت: دولت درگاهی طراحی کرده که این درگاه پنجره‌ای واحد برای ورود همه دستگاه‌ها خدماتی و دولتی بوده تا بتوانند خدمات الکترونیکی خود را از این درگاه به مردم ارائه دهند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم ادامه داد: تا امروز برخی از دستگاه‌ها بخشی از خدمات خود را در این درگاه متصل کرده‌اند و این‌که تمام خدمات به‌صورت واحد و یکجا در اختیار شهروندان ما قرار گیرد، یک اتفاق خوب در این حوزه خواهد بود و خوشبختانه شهرداری‌ها نیز بخشی از این پازل است.

وی مطرح کرد: شهروندان با ورود به این سامانه می‌توانند وارد قم یار شده و گیرنده مجموعه‌ای از سرویس‌های حوزه شهری مانند شهرسازی، حوزه خدمات شهری و مواردی مانند پرداخت عوارض، خدمات عمومی شهر، ارتباط با سامانه مردمی ۱۳۷ و… باشند و نیاز به احراز هویت مجدد نبوده و تنها یک‌بار احراز هویت می‌شوند.

مؤمن حجازی ادامه داد: مدت‌هاست شهرداری در حال ایجاد بستر مناسب برای پیوستن به این پنجره واحد کشوری بوده و ازاین‌پس شهروندان می‌توانند از این خدمات شهرداری در درگاه ملی خدمات الکترونیکی ایران استفاده کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/unke

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا