مدیریت شهری

سالانه 38 میلیارد تومان برای رفت‌وروب منطقه هزینه میشود

مدیر منطقه یک شهرقم خبرداد:

مدیر منطقه یک از لزوم همکاری شهروندان منطقه یک در حفظ پاکیزگی شهر خبر داد و گفت: منطقه با تعداد 130 نیرو و بااعتباری بالغ‌بر 38 میلیارد تومان در سال رفت‌وروب می‌شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،مجید محمدرضاخانی در گفت و گویی به لزوم همکاری شهروندان در حفظ پاکیزگی شهر اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از اموری که در منطقه یک شهرداری قم به صورت جدی دنبال می‌شود، موضوع پاکیزگی است.

وی مطالبات مردم در افزایش رفت‌وروب منطقه را یادآور شد و افزود: منطقه با تعداد ۱۳۰ نیرو و بااعتباری بالغ‌بر ۳۸ میلیارد تومان در سال رفت‌وروب می‌شود اما هنوز نارضایتی‌هایی وجود دارد چرا که کار در بافت فرسوده چالش‌های خودش را دارد.

مدیر منطقه یک شهرداری قم تأکید کرد: انهار منطقه نیز هر دو روز یک‌بار نظافت می‌شود اما نیاز به کمک شهروندان داشته و باید حتماً زباله‌ها هر شب و در ساعت مقرر بیرون گذاشته شود.

وی سپس به معضل افزایش موش در شهر قم نیز اشاره و تصریح کرد: برای از بین بردن موش‌ها، راهکارهای مختلفی پیشنهاد داده‌شده که در بعضی از مناطق مانند منطقه ۷ در حال اجراست، در صورت داشتن نتیجه مطلوب در تمام منطقه به‌صورت یکپارچه اجرا می‌شود.

محمدرضاخانی در پایان با تشکر از همکاری مردم منطقه در حفظ پاکیزگی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: امسال شاهد همکاری خوبی از طرف مردم در حفظ پاکیزگی شهر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) بوده و نسبت به سال‌های گذشته کمترین زباله را در منطقه داشتیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/0g3n

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا