مدیریت شهری

سازمان توسعه عمران به خودباوری فنی و اجرایی رسیده است

نائب رئیس شورای شهر قم:

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه سازمان توسعه عمران شهرداری قم به کانون خودباوری فنی و اجرایی مهندسان بومی شهر قم تبدیل‌شده است، گفت: هر چه برای بهبود توان تخصصی و دانش بومی هزینه شود، یک سرمایه‌گذاری پرسود است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، حسن طلایی با اشاره به فعالیت‌های سازمان توسعه عمران شهرداری قم اظهار داشت: این سازمان با بودجه ۴۴۰ میلیارد تومانی، جایگاه ویژه‌ای در میان مجموعه‌های عمرانی استان قم دارد و در حیطه‌های مختلف از اجرای پروژه‌های کلان تا کارخانه آسفالت به نوعی سرآمد است.

وی افزود: شورای اسلامی شهر قم توقع بالایی از عملکرد اجرایی و فنی سازمان توسعه عمران شهرداری قم داشته و اهتمام به تربیت نیروهای متخصص برای شهر قم در این سازمان مطالبه‌ای جدی است که در سال‌های اخیر بسیار خوب به آن پرداخته شده است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه در حال حاضر سازمان توسعه عمران شهرداری قم چند پروژه مهم شهری ازجمله تقاطع محور فردوسی و بلوار آیت‌الله صدوقی را در دست اجرا دارد گفت: پروژه تونل غدیر به‌عنوان یک زیرگذر حیاتی با انبوهی از معارضات از دیگر پروژه‌های زیرساختی شهر است که این سازمان آن را به‌خوبی اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه هر پروژه خصوصیت و چالش‌های خاص خود را دارد افزود: مزیت انجام این پروژه‌ها در سازمان توسعه عمران این است که تجربیات مختلف فنی، تأسیساتی، سازه‌ای و… موجب ارتقای تخصص و توان نیروها شده و سرمایه‌ای برای پیشبرد امور عمرانی شهر محسوب می‌شود.

طلایی مهندسان بومی شهر را سرمایه بزرگ شهرداری قم دانست و اظهار کرد: هر چه برای بهبود توان تخصصی و دانش بومی هزینه شود، یک سرمایه‌گذاری پرسود است.

وی خواستار توجه به تربیت مهندسان جوان با استانداردهای ممتاز در این سازمان شد و گفت: لازم است نیروهای فنی و عمرانی شهرداری قم نسبت به تجربه نگاری و مکتوب سازی دانش فنی خود برای بهره‌مندی نسل جدید اقدام کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ip06

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا