مدیریت شهری

دومین اجلاس کمیته بانوان مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

به میزبانی اداره کل بانوان شهرداری تهران برگزار شد ؛

دومین اجلاس کمیته بانوان مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور رئیس کمیته بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قم و مسئول امور بانوان شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، دومین اجلاس کمیته بانوان مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران متشکل از مشاوران و مدیران کل حوزه زنان و خانواده کلانشهرهای کشور دی ماه ۱۴۰۱ به میزبانی اداره کل بانوان شهرداری تهران برگزار شد.

در این نشست شرکت‌کنندگان به بررسی ساختار و تشکیلات حوزه زنان و خانواده شهرداری‌های کلانشهرهای ایران و کارکرد شهرداری‌ها در ارتقاء سبک زندگی ایرانی اسلامی پرداختند.

همفکری و هم افزای برای ارتقاء همکاری‌های مشاورین امور بانوان در شهرداری های کلانشهرهای کشور و بیان برنامه ها و اقدامات شهرهای مختلف در ارتقای محیط کاری بانوان شهرداری و زیست اجتماعی و محیطی بانوان در کلانشهر ها از دیگر رئوس محتوایی این اجلاس بود.

در حاشیه این نشست که سرکار خانم نیازمند رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر و خانم کرمانی مشاور امور بانوان شهرداری قم نیز در آن حضور داشتند؛ از پروژه ها، اقدامات میدانی، زیر ساختهای شهری، فرهنگسراها و فضاهای اختصاصی بانوان و خانواده در شهر تهران بازدید به عمل آمد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/89nv

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا