مدیریت شهری

خط‌کشی معبر ۱۵۳ مدرسه در مناطق هشتگانه شهر قم

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بیش از 153 مدرسه در لیست اعلامی به سارمان بوده که خط‌کشی مدارس مناطق 2، 6، 3، 4 به اتمام رسیده است و منطقه 7 و 8 در حال اجرا بوده و تا پایان شهریور تمام می‌شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،حسین شعبان زاده با توجه به آغاز سال تحصیلی و مطالبه شهروندان برای خط‌کشی خیابان‌ها در مسیر مدارس اظهار داشت: سازمان ترافیک شهرداری از ابتدای شهریورماه برنامه خط‌کشی معابر مقابل مدارس را در دستور کار قرار داده است.

وی از اتمام خط‌کشی معابر برخی مناطق خبر داد و افزود: بیش از ۱۵۳ مدرسه در لیست اعلامی به سارمان بوده که خط‌کشی مدارس مناطق ۲، ۶، ۳، ۴ به اتمام رسیده و منطقه ۷ و ۸ در حال اجرا است و تا پایان شهریور تمام می‌شود.

سرعتکاه‌های غیراستاندارد حذف می‌شوند

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ابراز کرد: دو تیم خط‌کشی مدارس را انجام داده و علت دیر شروع شدن پروژه نیز حفظ رنگ و درخشندگی خط‌کشی در شب برای دانش آموزان بوده است.

وی از اجرای سرعت‌کاه‌ها نیز در مسیر مدارس خبر داد و اضافه کرد: اجرای سرعت‌کاه‌ها از ابتدای سال آغازشده است و تا امروز ۷ نقطه پرخطر آرام‌سازی شده است و در حال حذف سرعت‌کاه‌های غیراستاندارد هستیم و این ۷ نیز مورد استاندارد اجراشده و خط‌کشی و نقوش آن اجراشده است.

شعبان زاده در پایان تأکید کرد: تا پایان سال سرعت‌کاه‌های مسیر تمام مدارس اجراشده و معابر ایمن خواهند شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wmnc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا