مدیریت شهری

خط‌کشی ترافیکی معابر قم سرعت می‌گیرد

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: اجرای خط‌کشی ترافیکی معابر مناطق شهری که از سال گذشته آغاز شده بود به صورت مستمر در سال جاری پیگیری خواهد شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، حسین شعبان زاده با اعلام پیگیری خط‌کشی ترافیکی معابر در تمامی مناطق شهری در سال جاری، از اجرای این طرح مطابق با آئین‌نامه‌های تخصصی خبر داد.

به گفته وی، با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته، امسال نسبت به سال گذشته، اجرای طرح‌های خط‌کشی معابر زودتر اجرایی شده و شروع این طرح از فروردین‌ماه آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم افزود: برخی از معابر دارای خط‌کشی قبلی با کیفیتی هستند که اجرای خط‌کشی جدید ، رانندگان را دچار اشتباه خواهد کرد و به همین دلیل یکی از اولویت‌های خط‌کشی در سال جاری، معابر فاقد خط‌کشی یا دارای خط‌کشی کمرنگ هستند.

وی برخی از معابر را نیز دارای زیرساخت آسفالتی نامناسب برشمرد و عنوان کرد: با استعلامی که از معاونت فنی و عمرانی شهرداری قم داشته‌ایم، برنامه اجرای روکش آسفالت معابر شهری را به تفکیک مناطق اخذ شده و ممکن است خط‌کشی ترافیکی جدید آن‌ها تا اجرای روکش آسفالت به تأخیر بیفتد.

شعبان زاده خاطرنشان کرد: با خرید رنگ مورد نیاز و بکار گیری تیم‌های امانی و پیمانکاری بخش خصوصی، روند اجرای خط‌کشی ترافیکی معابر را در سال جدید با سرعت بیشتری پیگیری نماییم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/7iin

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا