مدیریت شهری

خدمات نقشه‌برداری پروانه ساختمانی «برون‌سپاری» می‌شود

معاون شهردار قم:

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم از برون‌سپاری خدمات نقشه‌برداری در جریان اخذ مجوز ساخت‌وساز در شهرداری قم خبر داد.

‌ به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، مجید متین فر در گفت وگویی از اجرای طرح برون سپاری خدمات نقشه برداری پروانه ساختمانی در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: مشارکت بخش خصوصی در فرایندهای شهرسازی موجب تسهیل امور و سرعت بخشیدن به اقدامات خواهد شد.

وی افزود: در راستای مأموریت معاونت شهرسازی در الکترونیکی کردن فرآیندهای رسیدگی به پرونده‌های حوزه شهرسازی مناطق، پیاده سازی طرح برون سپاری خدمات نقشه برداری پروانه ساختمانی در دستور کار اداره کنترل و نظارت بر شهرسازی الکترونیک قرار گرفته است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام خدمات نقشه برداری در شهرداری منطقه انجام و با تعیین نوبت معین کارشناس نقشه برداری به محل ملک اعزام می‌شود.

متین‌فر گفت: ازدیاد درخواست‌ها و طولانی شدن نوبت بازدید و لزوم رسیدگی سریع به درخواست‌های پروانه ساختمانی این ضرورت را ایجاد کرد تا خدمات نقشه برداری برون سپاری شود.

وی اضافه کرد: از جمله اهداف این مأموریت، شفافیت سازمانی، ایجاد فرصت عادلانه و برابر در میان جامعه مهندسین نقشه بردار و درنهایت تسریع فرآیند صدور پروانه ساختمانی و خرسند سازی شهروندان از ارائه خدمات شهرسازی الکترونیک شهرداری قم خواهد بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/o556

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا