مدیریت شهریویژه

خدمات شهرداری قم در تاریخ ثبت و ضبط می‌شود

نماینده آیت‌الله سیستانی درایران:

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: در دوره اخیر مدیریت شهرداری شاهد موفقیت در کارها هستیم که نتیجه بسیاری از این کارها در تاریخ ثبت و ضبط می‌شود.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ،حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی در دیدار با سیدمرتضی سقائیان‌نژاد و مدیران ارشد شهرداری قم، جایگاه شهردار در بسیاری از کشورها را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: در بسیاری از کشورها روش‌های مدیریت با روش‌های چندقطبی ایران متفاوت است و شهردار منتخب مردم و رکن اصلی در شهرها به شمار می‌رود و تصمیمات آن برای همه لازم‌الاجراست.
وی با تقدیر از فعالیت‌های مجموعه شهرداری قم افزود: هر قدمی که در قم برای خدمت برداشته می‌شود دارای اجر دنیوی و اخروی است و خدمت به شهر کریمه اهل‌بیت (س) صرفاً خدمت به یک شهر نیست و خدمت به شهری با جایگاه والا در جهان اسلام است.
نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران خاطرنشان کرد: به امید خدا در دوره اخیر مدیریت شهرداری شاهد موفقیت در کارها هستیم که نتیجه بسیاری از این اقدامات در تاریخ ثبت و ضبط می‌شود و همان‌طور که اکنون از موفقیت شما می‌گویند، در آینده نیز از آن به‌خوبی یاد می‌شود.
حجت‌الاسلام شهرستانی با بیان اینکه خدا را برای خدمت در شهر کریمه اهل‌بیت (س) شاکر باشید، تصریح کرد: شما در این دوره از فعالیت، قدم‌هایی بیشتر از سهم خود برداشته‌اید و در بسیاری از تصمیمات شما نقش و تأثیر دارید.
رئیس مرکز جهانی اطلاع‌رسانی آل‌البیت (ع) ادامه داد: اختلافات همیشه بوده است، نگران اختلافات نباشید بلکه با هدف خدمت به مردم همچنان گام‌های استوار بردارید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/53kj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا