مدیریت شهری

خدمات رسانی به 35 مدرسه برای استقبال از سال تحصیلی جدید

مدیر منطقه شش شهرداری قم خبر داد:

مدیر منطقه شش شهرداری قم از خدمات‌رسانی به بیش‌ از ۳۵ مدرسه در راستای استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: هرس بیش از ۱۲۰ اصله درخت و کاشت حدود ۴۵۰ گلدان گل‌های فصلی و دائمی در حیاط مدارس انجام‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، احمد ترکمن با اشاره به اقدامات منطقه برای ایام بازگشایی مدارس اظهار داشت: منطقه شش در این مدت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به مدارس و بهبود سیما و منظر فضای شهری اطراف مدارس به کار گرفته است تا دانش‌آموزان سال تحصیلی با نشاطی را آغاز کنند.

وی خاطرنشان کرد: بیش‌از ۴۰ هزار مترمربع از محوطه و دیوارهای مدارس و بیش از ۲۴۰ چشمه سرویس بهداشتی توسط عوامل خدمات شهری منطقه شش، شست‌وشو و برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده شده است.

مدیر منطقه شش شهرداری قم از هرس بیش از ۱۲۰ اصله درخت در محوطه مدارس و کاشت حدود ۴۵۰ گلدان گل‌های فصلی و دائمی در حیاط مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: با هدف هرچه زیباتر شدن محیط مدارس و تقویت روحیه دانش‌آموزان، بیش از ۷۵۰ مترمربع نقاشی دیواری و دیوارنویسی در مدارس سطح منطقه انجام‌شده است.

وی تصریح کرد: در نظر گرفتن تمهیدات ایمنی برای تردد ایمن دانش‌آموزان نیز جزو برنامه‌های این منطقه است و با هدف تسهیل در عبور و مرور دانش‌آموزان، ۱۵ تن آسفالت برای لکه‌گیری، اصلاح مسیر تردد و محوطه اطراف مدارس مورد استفاده قرار گرفته و رنگ‌آمیزی و آشکارسازی خطوط عابر پیاده مقابل مدارس صورت گرفته است.

ترکمن ادامه داد: امید است با اقدامات بی‌شماری که شهرداری قم در راستای استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس انجام داده است، بتوانیم محیطی آرام، امن و دل‌نشین را برای فراگیری علم و دانش فراهم کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/mtp0

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا