مدیریت شهری

حمایت مدیریت شهری از آثار رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

عضو هیئت‌ رئیسه شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از برنامه‌هایی که می‌توان به‌صورت جدی آن را پیگیری کرد این بوده که برنامه‌هایی که شهرداری و یا مدیریت شهری در زمینه فرهنگ شهروندی و فرهنگ انقلابی جامعه انقلابی ایران و قم دارد با استفاده از آثار موفق در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج باشد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، نرجس نیازمند در حاشیه بازدید از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم اظهار داشت: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج یک کار جدید بوده که این رویداد در برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان قم نیز گنجانده‌شده است و با حضور و شور و علاقه جوانان همراه بوده و مثبت ارزیابی می‌شود.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان علیه کشورمان، باید اجرای این برنامه‌ها بیشتر شود ابراز کرد: ظرفیت و استعدادی که جوانان در این زمینه دارند به بهتر شناخته‌شدن ارزش‌های انقلاب و شهدا و آشنایی آن‌ها با شهدا کمک می‌کند.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم افزود: با توجه به اینکه جوانان دوران دفاع مقدس را درک نکردند، برگزاری چنین رویدادهایی که به تولید آثار هنری می‌پردازد، به شناخت جوانان از ارزش‌های انقلاب کمک می‌کند، چراکه عصر دیجیتال و رسانه است و تمامی رسانه‌ها در اختیار قدرت‌های جهانی قرار دارد و نباید این میدان را خالی کنیم.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم این رویدادها به‌صورت بیشتر و مؤثرتر پیگیری و اجرا شود، تصریح کرد: جوانان امروز جامعه استعداد و آشنایی بسیار خوبی در این زمینه دارند که می‌توانند هنرهای عالی را تولید کنند.

نیازمند گفت: یکی از برنامه‌هایی که می‌توان به‌صورت جدی آن را پیگیری کرد این است که برنامه‌هایی که شهرداری و یا مدیریت شهری در زمینه فرهنگ شهروندی و فرهنگ انقلابی جامعه انقلابی ایران و قم دارد با استفاده از آثار موفق در این رویداد باشد، زیرا حمایتی مالی حتی در تولیدات کوچک از این جوانان باعث پیشرفت بیشتر آن‌ها در تولید محتوای دیجیتال می‌شود و ایجاد یک تیم قوی می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/8ley

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا