مدیریت شهری

تکمیل پروژه پیاده‌روسازی بوستان آزادگان تا ۳ ماه آینده

مدیر منطقه پنج شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اجرای پیاده‌روسازی بوستان آزادگان بااعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال خبر داد و گفت: مساحت پیاده‌روسازی بوستان 1600 متر بوده و امیدواریم عملیات عمرانی بوستان تا 3 ماه آینده به پایان برسد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، زین‌العابدین قراچورلوی توسعه فضای سبز را یکی از برنامه‌های منطقه پنج شهرداری دانست و اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم این منطقه توسعه فضای سبز در سطح محلات است.

وی ساخت بوستان‌های محلی را یکی از عوامل افزایش نشاط اجتماعی دانست و افزود: پربار شدن اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی در محلات باید موردتوجه قرار گیرد و شهرداری باهدف تأمین و افزایش نشاط اجتماعی، ساخت بوستان‌ها را در دستور کار قرار داده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اجرای پیاده‌روسازی بوستان آزادگان خبر داد و تصریح کرد: عملیات بهسازی و پیاده‌روسازی بوستان آزادگان واقع در شهرک ولایت در محدوده شهید محلاتی از هفته گذشته آغازشده است.

وی اعتبار اجرای پروژه بهسازی و پیاده‌روسازی بوستان آزادگان را عددی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: مساحت پیاده‌روسازی بوستان ۱۶۰۰ متر بوده و امیدواریم عملیات عمرانی بوستان تا ۳ ماه آینده به پایان برسد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/spm2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا