مدیریت شهری

توزیع ۳ هزار و ۳۰۵ تن آسفالت در سطح مدارس شهر قم

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم خبرداد:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از توزیع 3 هزار و 305 تن آسفالت در مدارس شهر قم در نیم سال نخست سال خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، عباس حلوایی‌زاده در گفت‌وگویی با اشاره به آغاز سال تحصیلی و حضور دانش آموزان در مدارس اظهار داشت: یکی از حوزه‌های همکاری آموزش‌وپرورش با شهرداری، آسفالت حیاط مدارس بوده که امسال نیز طبق سنوات گذشته اجراشده است.

وی میزان آسفالت استفاده‌شده در سال جاری در مدارس را ۳ هزار و ۳۰۵ تن اعلام کرد و افزود: آسفالتی که در ۶ ماه نخست امسال، شهرداری در اختیار مدارس قرارداده ۳ هزار و ۳۰۵ تن بوده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم، لیست مدارسی که آسفالت در اختیارشان قرارگرفته را موردبررسی قرارداد و ابراز کرد: آسفالت توزیعی به مدارس تمام مناطق اختصاص داده‌شده و به‌عنوان نمونه در منطقه یک هنرستان قدس، مدرسه حضرت مهدی(عج) و مریم بوده است.

وی ادامه داد: در منطقه دو نیز مدارس آزادگان، چمران، شیخ انصاری آسفالت دریافت کرده‌اند؛ همچنین حیاط مدرسه هجرت نیز در منطقه سه تا امروز آسفالت شده و در منطقه ۶ نیز دو مدرسه حضرت معصومه(س) و مدرسه اختلال و یادگیری نیز آسفالت شده است.

حلوایی زاده در پایان تأکید کرد: در صورت تأمین قیر تا پایان سال در تمام مدارسی که درخواست آسفالت داشته‌اند، آسفالت توزیع‌شده و تلاش می‌کنیم در کمترین زمان لیست ارائه‌شده توسط آموزش‌وپرورش تکمیل می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/bla3

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا