مدیریت شهری

تملک 1595 مترمربع در میدان تره‌بار شهید مطهری

در بازدید مدیران استانی از میدان میوه و تره‌بار مطهری مطرح شد؛

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و معاون اداره کل تعزیرات استان از میدان قدیم میوه و تره‌بار شهید مطهری بازدید داشتند و بر لزوم افزایش همکاری‌های بین دستگاهی، متصرفین و مالکین املاک باقیمانده این میدان تأکید کردند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری،  به‌منظور تشریح اقدامات سازمان در راستای اجرای پروژه تملک منافع پلاک‌های باقیمانده از مستاجرین و متصرفین محدوده میدان قدیم میوه و تره‌بار شهید مطهری، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار و معاون اداره کل تعزیرات استان، از محدوده پروژه بازدید داشتند.

در این بازدید، صادقی امینی، مدیرعامل سازمان با تأکید بر تسریع اجرای پروژه تملک پلاک‌های باقیمانده در محدوده میدان قدیم میوه و تره‌بار شهید مطهری، خواستار همکاری سایر دستگاه‌ها ذی‌ربط در این زمینه شد و افزود: از سال 1398 تا 1402 در راستای اجرای این پروژه، سازمان میادین  89 غرفه به متراژ 1595 مترمربع را با صرف هزینه‌ای بالغ‌بر  550 میلیارد ریال تملک کرده است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری ضمن تقدیر از تعامل و همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی با سازمان میادین گفت: عملکرد خوب و قابل‌قبول سازمان میادین در راستای ساماندهی مشاغل شهری و تملک پلاک‌های میدان شهید مطهری و بازدارندگی احکام تعزیرات براي نظارت بر کنترل قیمت‌ها قابل‌تقدیر است.

شایان‌ذکر است، اجرای طرح تملک منافع پلاک‌های باقیمانده از مستاجرین و متصرفین در میدان قدیم تره‌بار، با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان از مهم‌ترین اقدامات در حال انجام مدیریت شهری بوده که گرچه هزینه‌های سنگینی در بردارد، ولیکن تداوم آن سازمان میادین را به هدف اصلی خود که رضایت شهروندان است، نزدیک‌تر می‌کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/h3if

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا