مدیریت شهری

تمام عوامل شهرداری قم به‌صورت فعال در صحنه هستند

شهردار قم:

شهردار قم گفت: بلافاصله بعد از مراسمات جشن‌های نیمه شعبان، شاهد بارش باران و برف الهی در سطح استان و شهر هستیم که این موضوع با حضور به‌موقع و همه‌جانبه عوامل شهرداری تاکنون بدون هیچ مشکلی مدیریت‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در حاشیه بازدید میدانی از سطح شهر در گفت‌وگویی با تقدیر از همه عوامل مجموعه شهرداری قم در برگزاری موفق برنامه‌ها در جشن‌های نیمه شعبان اظهار داشت: با تلاش‌های انجام‌شده برنامه‌ها بدون مشکلی و با کیفیت مناسبی در این ایام تا ساعت 5 بامداد امروز برگزار شد.

وی بارش برف در سطح شهر را مورد توجه قرار داد و افزود: بلافاصله بعد از مراسمات جشن‌های نیمه شعبان، شاهد بارش باران و برف الهی در سطح استان و شهر هستیم که این موضوع با حضور به‌موقع و همه‌جانبه عوامل شهرداری تاکنون بدون هیچ مشکلی مدیریت‌شده است.

شهردار قم با بیان اینکه برای ساعاتی ترافیک و انسداد در مسیر بلوار آیت‌الله بروجردی داشتیم که خوشبختانه با تلاش‌های انجام‌شده مسیر آماده و بازگشایی شد، ادامه داد: در بازدید که از سطح شهر داشتیم تمامی مسیرها و شریان‌های شهر باز بوده و مشکلی در این زمینه نداریم.

وی با تأکید بر اینکه با تلاش عوامل فضای سبز، برف تکانی از درختان نیز با سرعت در حال انجام است، مطرح کرد: همه عوامل و بخش‌های مختلف شهرداری قم به‌صورت فعال در صحنه هستند و تا زمانی که شرایط به وضع عادی برگردد با تمام توان در حال خدمت‌رسانی هستند.

سقائیان نژاد با درخواست از مردم برای همکاری در بازگشایی کوچه‌ها و معابر فرعی، یادآور شد: اگر شن و یا نمکی مردم نیاز داشته باشند این موارد در دسترس بوده و یا در دسترس آن‌ها قرار داده خواهد شد.

وی از آماده‌باش سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری قم خبر داد و گفت: اکیپ خاصی در این زمینه تشکیل‌شده است که در صورت بروز مشکل، سوانح و حوادثی شهروندان می‌توانند مسائل به 137 گزارش دهند تا به‌سرعت اکیپ‌ها اعزام شوند.

شهردار قم با بیان اینکه اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها کاملاً فعال هستند، اضافه کرد: خوشبختانه تا این لحظه که مشکلی نداریم و با همت و وحدت امورات اجرایی به‌خوبی در حال انجام شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/z9ap

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا