مدیریت شهری

تقدیر شهرداری مهران از شهرداری قم به خاطر خدمات اربعینی

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم خبرداد:

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با شهرداری مهران، اقلامی از قبیل کارتن پلاست، کیسه‌زباله، ماشین مکانیزه پرس جمع‌آوری زباله، جاروب، مایع دستشویی، اتوبوس و… به این شهر ارسال و اعزام شد.
به گزارش ندای قم ، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به همکاری شهرداری قم با شهرداری مهران در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: ادوات و تجهیزات و ماشین پرس ۱۰ تنی مکانیزه‌ای از قم به‌منظور جمع‌آوری پسماندهای شهری مهران در راستای ارائه خدمات مناسب و مطلوب به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی ارسال شد.
وی با تأکید بر تقدیر شهردار مهران از معاونت خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری قم در راستای همکاری‌ها تصریح کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با شهرداری مهران، اقلامی از قبیل کارتن پلاست، کیسه‌زباله، ماشین مکانیزه پرس جمع‌آوری زباله، جاروب، مایع دستشویی، اتوبوس و… به این شهر ارسال و اعزام شد.
معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: بنابر درخواست شهرداری مهران، این همکاری و تعامل به‌منظور ارائه خدمات به زائرین امام حسین(ع) در زمان برگشت از کربلای معلی تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/6y9b

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا