مدیریت شهری

تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در قم استاندارد است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم عنوان کرد:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تعداد ایستگاه‌های فعال آتش‌نشانی در شهر قم را 24 ایستگاه دانست و گفت: شهر قم نسبت به جمعیت و مساحت در شرایط مطلوبی قرار داشته و تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی آن استاندارد است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری در گفت‌وگویی با تأکید بر اهمیت به‌روزرسانی تجهیزات و ایستگاه‌های آتش‌نشانی اظهار داشت: شرایط شهر قم ازنظر تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی و تجهیزات شرایط مطلوب‌تری نسبت به سایر استان‌ها و کلان‌شهرها دارد.

وی به ساخت ۱۲ ایستگاه آتش‌نشانی به‌صورت هم‌زمان اشاره کرد و افزود: یکی از اتفاقات خوبی که بعد از سفر مقام معظم رهبری در قم اتفاق افتاد، اختصاص بودجه‌ای ویژه برای ساخت ۱۲ ایستگاه آتش‌نشانی در سطح شهر بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تصریح کرد: سازه‌های این ۱۲ ایستگاه از پیشرفت ترین تجهیزات استفاده‌شده که هزینه ساخت هر ایستگاه امروز بالای ۵۰ میلیارد تومان است.

وی تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر قم را ۲۴ ایستگاه اعلام کرد و گفت: شهر قم نسبت به جمعیت و مساحت در شرایط مطلوبی قرار داشته و تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی آن استاندارد است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/vrk9

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا