مدیریت شهری

ترویج فرهنگ شهدا چراغ راه کشور است

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم :

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم گفت: ترویج فرهنگ شهادت و تبیین اهداف انقلاب و مسیری که شهدا در آن خون خود را ایثار کردند، باید بیش از همیشه موردتوجه جامعه قرار بگیرد.

به گزارش ندای قم به نقل روابط عمومی شهرداری قم ،سید مجتبی سبحانی ثابت در حاشیه برگزاری آیین غبارروبی مزار شهدای گران‌قدر گلزار امامزاده علی بن جعفر(ع) به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ترویج فرهنگ شهادت و تبیین اهداف انقلاب و مسیری که شهدا در آن خون خود را ایثار کردند، باید بیش از همیشه موردتوجه جامعه قرار بگیرد.

وی صیانت از انقلاب و دفاع از ارزش‌های دینی را از اهداف مهم شهدا یادکرد و ادامه داد: شهدای گران‌قدر در دفاع از ناموس، عقاید و ارزش‌های ملی و دینی خود جان خود را نثار کردند و امروز وظیفه همگان است که در راستای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تلاش کنند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اهمیت قدردانی و پاسداشت یاد و خاطره شهدا، خاطرنشان کرد: در روزهایی که دشمنان برای لطمه وارد ساختن به‌نظام اسلامی چنگ و دندان‌تیز کرده‌اند باید بیش از همیشه در راستای معرفی آرمان‌های شهدا مجاهدت شود و اجازه ندهیم آن‌ها آسیبی به انقلاب اسلامی برسانند.

وی اضافه کرد: مردم ما آگاه بوده و با حضور میلیونی خود در پای صحنه به‌زودی این فتنه جدید را نیز خنثی خواهند کرد و بستر پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی را بیش از گذشته فراهم خواهند نمود.

سبحانی ثابت بابیان اینکه آشوبگران مانند کف روی آب هستند که به‌زودی خنثی خواهد شد، یادآور شد: عده‌ای از افراد به‌صورت ناآگاهانه از افراد معاند ممکن است پیروی کنند که باید در بین این افراد نیز روشنگری و بصیرت آفرینی شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/stgq

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا