مدیریت شهری

تدوین الگوی شایستگی برای ارزشیابی کارکنان شهرداری

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم خبرداد:

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: درسال 1400 بحث الگوی شایستگی عمومی را برای کارکنان و مدیران شهرداری قم تدوین شد که پس از تأیید مراجع ذیصلاح اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قم ،مهدی مبینی با اشاره به اهمیت ارزشیابی کارکنان اظهار داشت: یکی از مأموریت‌های اداره کل سرمایه انسانی شهرداری، ارزشیابی کارکنان در بخش‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته ارزشیابی کارکنان به‌صورت الکترونیکی صورت گرفته است، ابراز کرد: یکی از برنامه‌ها در این زمینه در سال گذشته بازنگری شاخص بود که در این راستا سیستم ارزیابی عملکرد از سالانه به مداوم تغییر شکل می‌دهد.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در دنیای امروز مدیریت منابع انسانی مبتنی بر شایستگی موردتوجه قرار دارد، تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ بحث الگوی شایستگی عمومی را برای کارکنان و مدیران شهرداری قم تدوین کردیم.

وی خاطرنشان کرد: قدم نخست که تدوین الگوی شایستگی بود، سال گذشته انجام شد و پس از تأیید مراجع ذیصلاح اجرایی خواهد شد.

مبینی پرداخت جبران خدمت به‌عنوان یکی از دغدغه‌های پرسنل در حوزه حقوق و دستمزد را موردتوجه قرار داد و یادآور شد: در این سال‌ها یکی از سیاست‌های راهبردی اداره کل سرمایه انسانی این بوده که تلاش شده نظام جبران خدمات شهرداری به شکل عادلانه عمل شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ribi

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا