مدیریت شهری

برگزاری دوره آموزش تخصصی توانمندسازی کارکنان جایگاه‌های CNG

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری قم مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اجرای دوره آموزشی تخصصی جهت توانمندسازی کارکنان جایگاه‌های ده‌گانه عرضه سوخت CNG تحت نظارت سازمان خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا مظفری ضمن اعلام این خبر گفت: پیشرفت سازمان‌ها درگروی ارتقای سطح دانش، مهارت، رفتار و بینش منابع انسانی است و بر همین اساس سازمان میادین در نظر دارد یک دوره آموزش تخصصی جهت توانمندسازی کارکنان جایگاه‌های ۱۰ گانه عرضه سوخت CNG تحت نظارت خود برگزار کند.

وی ارتقای سطح آموزشی کارکنان جایگاه‌ها و باز آموزی و آشنایی با دستورالعمل‌های عملیاتی در این حوزه را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: در راستای لزوم آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر کارکنان جایگاه‌ها در هنگام مواجهه با شرایط اضطراری و همچنین در راستای تکمیل آموزش‌های موردنیاز نفرات شاغل در مراکز موصوف و رعایت  مسائل بهداشت، ایمنی و …؛ دوره آموزشی مذکور برگزار می‌گردد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم تصریح کرد: در این دوره‌ آموزشی، کارکنان جایگاه‌های تحت نظارت سازمان میادین با مباحثی همچون شرح وظایف مسئول جایگاه، شرح وظایف اپراتور و اصول ایمنی آشنا می‌شوند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/4njn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا