مدیریت شهری

برگزاری آموزش ایمنی ترافیکی برای 2000 پاکبان و باغبان قمی

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم خبرداد :

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم نیز در این بازدید از همکاری شهرداری و پلیس راهور در ارتقای آموزش ترافیکی خبر داد و گفت: با همکاری پلیس راهور، دو هزار پاکبان و باغبان شهرداری قم آموزش‌های ترافیکی دیده‌اند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مهدی اصفهانیان مقدم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و 7 مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی اظهار داشت: وجه تشابه پلیس و آتش‌نشانی ایجاد ایمنی و امنیت در سطح شهر است.

وی با بیان اینکه ثمره این همکاری‌ها ایجاد امنیت و شرایط ایمن در شهر شده است، ابراز کرد: هر کجا توفیق همکاری خوبی بین پلیس و شهرداری به وجود آمده، خدمات‌رسانی به مردم در شرایط مطلوبی قرار گرفته است.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم اضافه کرد: یکی از سیاست‌های شهرداری، افزایش آموزش‌ها و ارتقای فرهنگ شهروندی است و شهرداری آمادگی آموزش ایمنی عوامل دستگاه‌های مختلف را دارد.

وی از همکاری شهرداری و پلیس راهور در ارتقای آموزش ترافیکی خبر داد و افزود: با همکاری پلیس راهور، دو هزار پاکبان و باغبان شهرداری قم آموزش‌های ترافیکی دیده‌اند که نقش مهمی در کاهش تصادفات و حوادث داشته است.

اصفهانیان مقدم با تأکید بر آمادگی آتش‌نشانی قم برای ارتقای ایمنی مراکز تحت نظارت پلیس و کلانتری‌ها و تهیه چک‌لیست ایمنی این مراکز اذعان کرد: در ایام ماه‌های محرم و صفر بیش از هزار و 700 مسجد، حسینیه، تکایا، ایستگاه صلواتی و… بازدیدهای ایمنی شد که خوشبختانه شاهد هیچ‌گونه حوادثی در این ایام نبودیم.

وی با اشاره به نقش و اهمیت مشارکت شهروندان در پیشبرد برنامه‌ها و اقدامات عنوان کرد: مشارکت مردمی گره‌گشای بسیاری از مسائل به‌ویژه در حوزه اجتماعی است و شهرداری در سال‌های گذشته تلاش کرده حجم مشارکت‌های مردمی در اجرای برنامه‌ها را افزایش دهد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/9vpj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا