مدیریت شهری

 بدپوششی و سگ‌گردانی در بوستان‌ها خط قرمز است

معاون دادستان قم:

معاون دادستان قم گفت: استعمال دخانیات، بد پوششی توسط برخی آقایان و خانم‌ها و همچنین ورود حیوانات به بوستان‌ها ممنوع و خط قرمز است و با هر موردی که امنیت و آرامش روانی شهروندان را خدشه‌دار کند، برخورد خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری ندای قم  به نقل از روابط عمومی  دادستانی قم ،حجت‌الاسلام تحریری با اشاره به اینکه بوستان‌ها اماکنی خانوادگی برای گذراندن اوقاتی خوش به دوراز مشکلات روزمره برای شهروندان در دل طبیعت است، اظهار کرد: استفاده از دخانیات در اماکن عمومی به‌ویژه بوستان‌ها، طبق تبصره یک ماده ۱۳ قانون کنترل و مبارزه با دخانیات و ماده هفت آیین‌نامه آن جرم انگاری شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس استعمال دخانیات مخصوصاً قلیان در بوستان‌ها ممنوع بوده و اگر همشهریان موارد را به ما گزارش کنند تا برخورد لازم با آن‌ها صورت بگیرد.

معاون دادستان قم با تأکید بر اینکه در صورت عدم تمکین به قانون بدون هیچ اغماضی با برهم زنندگان آسایش شهروندان برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: بد پوششی توسط برخی آقایان و خانم‌ها و همچنین ورود حیوانات به بوستان‌ها ممنوع و خط قرمز ماست و ما با هر موردی که امنیت و آرامش روانی شهروندان را خدشه‌دار کند، برخورد خواهیم کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/poah

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا