مدیریت شهری

باید واژه رودخانه از کنار معبر شهید سردار سلیمانی حذف شود

عضو شورای اسلامی شهر قم:

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: باید واژه رودخانه از کنار معبر شهید سردار سلیمانی حذف شود، زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل مدیریت شهری باید پاسخگو باشد و واژه معبر رودخانه به بلوار سردار شهید سلیمانی تغییر کند.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری ، مجید اخوان در شصت و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به اهمیت دقت در واژه‌ها در لایحه‌های موردبررسی در شورای اسلامی در زمان تصویب اظهار داشت: همیشه مشکلات زیادی در مورد مسیر رودخانه به‌عنوان یک معبر وجود داشته و در صورت اصرار مدیریت شهری بر حفظ این معبر، باید پیش‌بینی‌های حقوقی آن انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: باید واژه رودخانه از کنار معبر شهید سردار سلیمانی حذف شود، زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل مدیریت شهری باید پاسخگو باشد و واژه معبر رودخانه به بلوار سردار شهید سلیمانی تغییر کند.
عضو شورای اسلامی شهر قم همچنین بر یکسان دیده شدن تمام شهروندان در اجرای تبصره‌ها در حوزه شهرسازی تأکید کرد و گفت: نباید شهروندان احساس کنند در مواردی شورای شهر دوگانه عمل می‌کند و یک قانون به چند صورت اجرا می‌شود، عدالت در اجرای قوانین از اهم مسئولیت‌های شورا است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/w95u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا