مدیریت شهری

بازدید میدانی مدیران استان و اتخاذ آخرین تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع پیکر شهدای راه خدمت

با حضور جمعی از اعضای شورای ترافیک استان قم صورت گرفت؛

با حضور جمعی از اعضای شورای ترافیک استان قم، آخرین وضعیت بلوار پیامبر اعظم(ص) بررسی و تمهیدات ترافیکی لازم به منظور حضور شهروندان در مراسم تشییع پیکر شهدای راه خدمت اتخاذ شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، صبح امروز در بازدید میدانی جمعی از مدیران استان از جمله رئیس شورای اسلامی شهر، سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی و نمایندگان فرماندهی انتظامی استان، معاون و مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک و مناطق یک، هفت و پنج شهرداری قم از بلوار پیامبر اعظم(ص) و مسیر تشییع پیکر مطهر شهدای راه خدمت، آخرین تمهیدات ترافیکی این مراسم اتخاذ شد.

ارائه خدمات حمل و نقل عمومی، محدودیت‌های عبور و مرور شهروندان و وسائط نقلیه، فعالیت پارکینگ‌ها و نحوه تردد در مسیرهای منتهی هسته مرکزی شهر و مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) از جمله مباحثی بود که در این بازدید میدانی مورد کاشناسی و برنامه‌ریزی قرار گرفت.

شایان ذکر است  با دستور ویژه دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم در خدمت‌رسانی حداکثری به شهروندان گرامی، سرویس‌دهی ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری قم در مسیر بازگشت تشییع پیکر شهدای راه خدمت از مسجد مقدس جمکران در بلوار پیامبر اعظم(ص) به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/j8ev

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا