مدیریت شهری

اکران تبلیغات محیطی هفته فراجا در قم

مدیرکل ارتباطات شهرداری قم خبرداد:

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از اکران تبلیغات محیطی هفته گرامیداشت پلیس با شعار “شهروند قانون‌مدار، پلیس خدمتگزار” همزمان با هفته فراجا خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مهدی کلانترزاده در گفت‌وگویی با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری به‌عنوان همراه و همکار در کنار مجموعه انتظامی است و این هفته فرصتی برای تقدیر از ایثارگری و تأمین امنیت سبزپوشان پلیس است.

وی با بیان اینکه طبق تأکیدات شهردار قم، در این هفته همکاری‌های مشترک بین شهرداری و فراجا با مشارکت نیروی انتظامی و معاونت اجتماعی پلیس قم صورت خواهد گرفت، ابراز کرد: تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری در راستای تکریم عوامل انتظامی و مدافعان امنیت انجام می‌شود.

پیاده‌روی خانوادگی برگزار می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ادامه داد: برخی اقدامات تبلیغی نیز به منظور معرفی گوشه‌ای از خدمات نیروی انتظامی در هفته فراجا اکران خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در اجرای برنامه‌های مختلف هفته فراجا تصریح کرد: جشن خانوادگی با محوریت نیروی انتظامی و پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی و بزرگداشت روز قم برگزار می‌شود.

کلانترزاده خاطرنشان کرد: همکاری شهرداری قم و نیروی انتظامی استان در سال‌های گذشته در شرایط مطلوبی قرار دارد و در سایه این همکاری‌ها، امنیت و نشاط اجتماعی در سطح شهر برپا شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/jx6r

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا