مدیریت شهری

اهمیت جایگاه سازمان میادین در رفع نیازهای همه اقشار جامعه

در بازدید معاون شهردار از سازمان میادین عنوان شد:

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: با سیاست‌گذاری‌های کلان در سازمان میادین، اقدامات بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف همچون اشتغال و رفع نیازهای همه اقشار جامعه انجام‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مجید محمدرضاخانی در بازدید از سازمان میادین با تأکید بر اهمیت جایگاه سازمان میادین در رفع نیازهای همه اقشار جامعه اظهار داشت: تمرکز بر اقدامات محله محوری و مشاغل خانگی با محوریت مساجد مرکز محله در قالب بازارهای محله، به‌عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و افزایش سطح ارائه خدمات محسوب می‌شود.

وی رویکرد محله محوري با هدف ارائه خدمات و نیز توجه به زندگی شهری و ارتقای آن در تمام جوانب را ضروری دانست و افزود: نخستین گام برای فراهم شدن زمینه‌های همکاری و مشارکت اجتماعی مردم، اتخاذ رویکرد مدیریتی محله محوری با محوریت مساجد است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم تدوین و ابلاغ مقررات انضباطی بهره‌برداران میادین و غرف وفق آیین‌نامه اجرایی را مورد تأکید قرار داد و گفت: نحوه واگذاری اماکن، میادین و غرفه‌ها به اشخاص به منظور ایجاد تسهیل در تهیه و توزیع میوه و تره‌بار و ‌فرآورده‌های کشاورزی در قالب لایحه به منظور تدوین مقررات انضباطی به شورای محترم اسلامی شهر ارسال و پیگیری شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/qafm

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا