مدیریت شهریویژه

اهداف فرهنگی نظام تنها با شعار و لفظ، تحقق نمی‌یابد

شهردار قم :

شهردار قم از اجرای طرحی در قم با عنوان توسعه تبلیغ و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از چهاردهم تیر در استان خبر داد وگفت: اهداف فرهنگی نظام تنها با شعار و لفظ، تحقق نمی‌یابد و انتظار از مراکز پژوهشی و حوزوی این است که با دقت و سرعت عمل بیشتر در امور فرهنگی برنامه ریزی کنند و نگذارند دشمن در جنگ فرهنگی پیشروی کند.

 

به گزازش پایگاه خبری ندای قم سیدمرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار قم در جلسه قرارگاه ۱۹ دی، گفت: در اولین مرحله از اجرای طرح توسعه تبلیغ و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از چاردهم تیر با مشارکت همه دستگا‌ه‌ها و نهادها، ۲۰۶ برنامه فرهنگی با رویکرد عفاف و حجاب اجرا می‌شود.

وی از تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌های فرهنگی و حوزوی خواست، شهرداری را در اجرای این طرح یاری کنند تا گام موثری در تحقق اهداف قرارگاه ۱۹ دی و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب برداشته شود.

سقائیان نژاد افزود: اهداف فرهنگی نظام تنها با شعار و لفظ، تحقق نمی‌یابد و انتظار از مراکز پژوهشی و حوزوی این است که با دقت و سرعت عمل بیشتر در امور فرهنگی برنامه ریزی کنند و نگذارند دشمن در جنگ فرهنگی پیشروی کند.

شهردار قم گفت: دشمنان نظام، از ابتدای شکل گیری انقلاب در عرصه‌های اقتصادی، نظامی، ملت ایران را مورد هجوم قرار داده اند و در هیچ کدام از این عرصه‌ها پیروز نشده اند، اما در عرصه فرهنگی پیشروی‌هایی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

سردار محمدرضا موحد، فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) هم با بیان اینکه اقدامات فرهنگی همه نهاد‌ها در قرارگاه ۱۹ دی همواره موثر بوده است، گفت: در راه مقابله با هجمه‌های سنگین دشمنان و شبیخون فرهنگی آن‌ها نباید نا امید شد و به تاکید مراجع عظام تقلید باید بدانیم که اجرای کوچکترین برنامه در این راه، کارساز، مهم و تاثیرگذار است.

در این جلسه برخی اعضای قرارگاه، گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در سطح شهر ارائه دادند و به تبیین مهمترین تهدیدات جنگ نرم دشمنان پرداختند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ymsr

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا