مدیریت شهری

انتقال کاربری‌های مزاحم در اطراف بوستان جوان

مدیر منطقه دو شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه دو شهرداری قم تعداد پروژه‌های منطقه دو را در سال جاری 75 پروژه دانست و گفت: بهره‌برداری از زیرگذر بلوار شهدای روحانیت و تونل ادامه بلوار جمهوری اسلامی از کارهای مهم منطقه در سال 1401 است که امیدواریم در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، رضا رحیمی در گفت‌وگویی اجرای پروژه‌های متنوع عمرانی در منطقه دو را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: اجرای به‌موقع پروژه‌های عمرانی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مهم مدیریت شهری و شهرداری منطقه است.

وی تعداد پروژه‌های منطقه دو را در سال جاری ۷۵ مورد اعلام کرد و افزود: بهره‌برداری از زیرگذر بلوار شهدای روحانیت و تونل ادامه بلوار جمهوری اسلامی از کارهای مهم منطقه در سال ۱۴۰۱ است که امیدواریم در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد.

مدیر منطقه دو شهرداری قم یکی از کارهای منطقه را برنامه‌ریزی مناسب برای پروژه‌های سال بعد دانست و گفت: با توجه به دو مصوبه مهم سفر اخیر ریاست جمهوری به قم در این منطقه، در حال برنامه‌ریزی برای اجرای هر دو مصوبه در سال آینده هستیم.

وی به یکی از مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به شهر قم اشاره کرد و گفت: انتقال کاربری‌های مزاحم در کنار بوستان جوان یکی از مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به قم بوده که برنامه‌ریزی‌های آن انجام‌شده است.

رحیمی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای مشارکت با آموزش‌وپرورش نیز در حال انجام است تا دو یا سه مدرسه به تجهیزات ورزشی مجهز شده و بعد از تعطیلی مدارس در اختیار بانوان قرار گیرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/z4id

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا