مدیریت شهری

افزایش 27 درصدی مسافران ناوگان اتوبوس‌رانی

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در 10 روز نخست مهرماه تعداد مسافرین استفاده‌کننده از اتوبوس درون‌شهری ۲۷ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین تعداد ناوگان این سازمان جهت رفاه حال همشهریان نیز از اول مهر۳۶ درصد اضافه‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، علی نیک در گفت‌وگویی با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوس‌رانی شهری همزمان با بازگشایی مدارس اظهار داشت: پیش از آغاز مهرماه، کارگروهی جهت بازرسی و نظارت ویژه ‌بر ناوگان در آغاز سال تحصیلی جدید تشکیل شد.

وی با بیان اینکه اقدامات و برنامه‌ریزی فرهنگی و آراستگی ظاهری بهتر ناوگان هم‌زمان با اول مهر اجرایی شد، ابراز کرد: اقدامات سرویس دوره‌ای و معاینات فنی ناوگان و تعویض بنرها و نظافت و بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس نیز همزمان با بازگشایی مدارس انجام گرفت.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم ادامه داد: جهت ارائه خدمت بهتر کاهش سرفاصله خطوط در ساعات پیک صبح ظهر و عصر نیز صورت گرفت تا بتوانیم سرویس‌دهی بهتری به شهروندان، دانش آموزان، طلاب، دانشجویان و… داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه در 10 روز نخست مهرماه تعداد مسافرین استفاده‌کننده از اتوبوس درون‌شهری ۲۷ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین تعداد ناوگان این سازمان جهت رفاه حال همشهریان نیز از اول مهر۳۶ درصد اضافه‌شده است.

نیک خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوس‌رانی پیشرو در ارائه خدمت شایسته حمل‌ونقل عمومی شهر بوده و در تلاش است که بتواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/6gll

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا