مدیریت شهری

استفاده از فرصت دانش‌آموزان برای افزایش فرهنگ شهروندی

مدیر منطقه پنج شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: دانش آموزان مدیران آینده شهر بوده و باید در مدیریت منطقه مشارکت فعالی داشته باشند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مدیر منطقه شش شهرداری قم زین‌العابدین قراچورلوی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور در مدرسه اظهار داشت: توسعه هر شهر و کشور با دانش آموزان و تلاش آن‌ها در علم‌آموزی آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر آموزش‌های حوزه شهروندی در مدارس افزود: مدیریت شهر نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان در سطح گسترده بوده و هر چه این احساس مسئولیت بیشتر شود علاوه برافزایش کیفیت مدیریت هزینه‌های نگهداری شهر نیز کاهش پیدا می‌کند.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم تأکید کرد: برای تغییر فرهنگ و جامعه باید آموزش از دوره مدرسه شروع‌شده و به حوزه فرهنگ بیش از هر حوزه دیگری اهمیت داده و  به آن در هم سطوح تحصیلی پرداخت.

وی از همه دانش آموزان خواست در مدیریت منطقه با شهرداری همکاری کرده و تصریح کرد: منطقه ۵ آماده شنیدن پیشنهادات و راهکارهای دانش آموزان در مدیریت منطقه بوده و برای نظافت منطقه نیاز به همکاری و مشارکت گسترده شما دانش آموزان داریم.

قراچورلوی در پایان یادآور شد: دانش آموزان امروز مدیران فردای شهر هستند و باید از امروز با همه مسائل شهر آشنا شده و در کنار مدیران باشند تا بتوانیم سرعت قطار توسعه در شهر را همگام با پیشرفت جهانی تنظیم کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/y2sf

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا