مدیریت شهری

استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فضای سبز

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از افزایش استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فضای سبز و همکاری با دستگاه‌های مختلف خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری،پیام جوادیان با اشاره به جلسه مشترک کارشناسان سازمان با رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان در خصوص استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فضای سبز شهری اظهار کرد: در این جلسه موضوعات مهمی در خصوص سیاست‌های کاری و برنامه‌های مشترک همکاری و ظرفیت‌های موجود در شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح استان تبادل‌نظر شد.

وی بیان کرد: همچنین زمینه‌های همکاری سازمان پارک‌ها، مرکز تحقیقات کشاورزی، مرکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بررسی وضعیت اجرای طرح بررسی گونه‌های گیاهی سازگار با اقلیم قم، استفاده از سیستم‌های نوین آبیاری و استفاده از پساب برای آبیاری فضای سبز جنگلی را از دیگر مباحث مطرح‌شده در این جلسه عنوان کرد و گفت: استفاده از تکنولوژی نوین در حوزه فضای سبز شهری، استفاده از سموم بیولوژیک در مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهان، کاشت گونه‌های مثمر و گیاهان دارویی ازجمله دیگر زمینه‌هایی بود که برای همکاری مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: جلسه مشترکی با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان در سازمان پارک‌ها برگزار خواهد شد و به‌منظور تبادل اطلاعات و استفاده از ظرفیت‌های مرکز تحقیقات و مرکز رشد کشاورزی استان بازدیدهایی انجام خواهد شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/jstc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا