مدیریت شهری

اجرای 7 پروژه فضای سبز با اعتبار 70 میلیارد ریال

مدیر منطقه دو شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه دو شهرداری قم از اجرای 7 پروژه فضای سبز در سطح منطقه با اعتباری حدود 70 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، رضا رحیمی در گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات حوزه فضای سبز در سال 1401 اظهار داشت: اجرای شبکه خام به متراژ هزار و 800 متر طول با لوله‌گذاری 110 و 160 برای اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای با اعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد ریال در بلوار شادقلی خان، توحید و خیابان جوادالائمه در سال گذشته اجرایی شد.
وی اجرای توسعه فضای سبز معابر، باغچه سازی و درختکاری به متراژ 2 هزار و 850 مترمربع با اعتباری بالغ‌بر 9 میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های حوزه فضای سبز دانست و افزود: این پروژه در خیابان‌های توحید، نسترن، بنی فضل و امام رضا(ع) انجام‌شده است.
مدیر منطقه دو شهرداری قم ادامه داد: مبلمان شهری شامل نیمکت و سطل زباله، مجموعه بازی کودکان، کفپوش نیز در بوستان‌های فدک، گل‌ها و امام رضا(ع) با اعتباری بالغ‌بر 6 میلیارد ریال صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه سیستم آبیاری تحت‌فشار یا قطره‌ای بوستان‌های معصومیه، جوان و رضوی با اعتباری بالغ‌بر 12 میلیارد ریال و به متراژ 24 هکتار در سال گذشته انجام‌شده است، گفت: فضای سبز رمپ D پل 9 دی نیز به متراژ 4 هزار و 200 مترمربع با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریالی اجرا شد.
رحیمی با تأکید بر اینکه فضای سبز بلوار جمهوری به متراژ 2 هزار و 400 متر با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریالی اجرا شد، عنوان کرد: همچنین فضای سبز بوستان صداقت به متراژ 2 هزار و 300 مترمربع با اعتباری بالغ‌بر 9 میلیارد و 500 میلیون ریال در سال 1401 به سرانجام رسید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/p7gc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا