مدیریت شهری

اجرای سردیس مرتفع حاج قاسم و ابومهدی المهندس

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم خبر داد:

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: سردیس مرتفع 3 متر و 20 سانتی‌متری شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در حال ساخت بوده که بعد از رونمایی در بلوار شهید سلیمانی نصب خواهد شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، پیام جوادیان روز چهارشنبه در حاشیه آیین سیاه‌پوشانی شهر و رونمایی از سردیس ۱۱ شهید در گفت‌وگویی، اظهار داشت: در این مرحله از رونمایی از سردیس‌های شهید از ۱۰ شهید شاخص اقشار به همراه سردیس سردار حاج قاسم رونمایی به عمل آمد.

وی بابیان اینکه برای ساخت این سردیس‌ها، ۱۰ نفر از هنرمندان برجسته کشور انتخاب‌شده بودند، ابراز کرد: این سردیس‌ها در معابری که پیش‌ازاین به نام این شهدا نام‌گذاری شده‌اند، همزمان با روز اول محرم نصب خواهد شد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم تصریح کرد: سازمان زیباسازی شهرداری قم تاکنون ۳۸ سردیس شهدا طراحی و در مناطق مختلف شهری نصب‌کرده است.

وی با تأکید اینکه دیوارنگاره‌های فرهنگ ایثار و شهادت و اجرای آثار حجمی شهید قاسم سلیمانی در دست اجراست، عنوان کرد: همزمان با ماه محرم ۲۵ بیرق ویژه محرم در مسیرهای منتهی به حرم مطهر نصب‌شده است و تمامی المان‌های نوری به زمینه محرم تغییر خواهد یافت.

جوادیان خاطرنشان کرد: سردیس مرتفع ۳ متر و ۲۰ سانتی‌متری شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در حال ساخت است که بعد از رونمایی در بلوار شهید سلیمانی نصب خواهد شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/px2i

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا