مدیریت شهری

اجرای خط‌کشی جدید ترافیکی در معابر اصلی تا پایان سال

سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم اعلام کرد:

سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بازسازی یک دستگاه ماشین خط‌کشی، امروزه دارای ماشین آلات تخصصی این موضوع شده است و در این راستا به اجرای طرح‌ها و پروژه‌های علائم افقی ترافیکی در سطح معابر می‌پردازد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، در زندگی شهرنشینی امروز انجام بسیاری از کارها به عهده ماشین‌ها گذاشته‌شده و استفاده از نیروی انسانی، ضمن افزایش هزینه‌ها، کیفیت نهایی محصول یا خدمت را کاهش می‌دهد.

در این راستا سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با راه‌اندازی دستگاه تخصصی اجرای خط‌کشی‌های ترافیکی که جزء دارایی‌های سازمان ترافیک و شهرداری قم محسوب می‌شود، به اجرای طرح‌ها و پروژه‌های علائم افقی ترافیکی در سطح معابر می‌پردازد.

سازمان حمل‌ونقل و ترافیک دارای دستگاه تخصصی خط‌کشی بوده که چند سالی به دلایل مشکلات فنی استفاده نمی‌شد که با دعوت از کارشناسان فنی و تعمیرکاران برند ماشین، این دستگاه آماده‌به‌کار برای انجام طرح‌های ترافیکی شده است که در نخستین گام خط‌کشی بلوار غدیر با موفقیت اجرا شد و از این به بعد در لیست ماشین آلات آماده‌به‌کار سازمان ترافیک قرار می‌گیرد.

اجرای پروژه‌ها با این ماشین و رنگ مخصوص، ضمن شفافیت بیشتر، دارای ویژگی‌های دیگری همچون ماندگاری خطوط بین ۳ تا ۵ سال، افزایش ضخامت رنگ و کیفیت بیشتر رنگ می‌شود که اکیپ خط‌کشی سازمان با طی آموزش‌های تخصصی، تا پایان سال در مناطق مختلف شهری اجرای طرح خواهند داشت.

گفتنی است همزمان اجرای رنگ سرد ترافیکی در معابر درجه ۲ و ۳ نیز در دستور کار سازمان قرار دارد  که تا پایان سال جاری تمامی معابری که نیازمند خط‌کشی بوده در دستور کار اجرا قرار گیرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/8wez

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا