مدیریت شهری

اجرای بهسازی پیاده‌روسازی خیابان شهید رئیس کرمی

مدیر منطقه شش شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه شش شهرداری قم از آغاز عملیات اجرایی بهسازی پیاده‌روسازی خیابان شهید رئیس کرمی با اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، احمد ترکمن در حاشیه دیدار مردمی مسئولان استانی و مدیریت شهری با شهروندان منطقه شش همزمان با هفته دولت، از آغاز عملیات پیاده‌روسازی خیابان شهید رئیس کرمی خبر داد و اظهار داشت: دغدغه مسئولان شهری علاوه بر تغییر پیاده‌روها، زیباسازی محورهای پیاده‌رو است.

وی با بیان اینکه حتی‌الامکان سعی شده تا با بهره‌گیری از متریال‌های مناسب و به‌روز و اجرای طرح‌های زیبا و جذاب، فضای پیاده‌روهای سطح منطقه برای شهروندان جذاب و تسهیل در عبور و مرور را داشته باشد، افزود: شروع عملیات پیاده‌روسازی در نقاط مختلف منطقه در دستور کار مجموعه شهرداری قرار دارد.

مدیر منطقه شش شهرداری قم ادامه داد: بخشی از پروژه‌های عمرانی شهرداری در فرآیند انجام مناقصه بوده و بخشی دیگر در مرحله عقد قرارداد است و طی هفته‌های جاری تمام پروژه‌های عمرانی شهر با مشخص شدن پیمانکاران در سطح شهر و محلات اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پیاده‌روسازی خیابان شهید رئیس کرمی به طول ۴۰۰ متر با اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال در حال انجام است.

ترکمن از توجه به زیباسازی شهری در انجام پیاده‌روهای شهر خبر داد و تصریح کرد: با وجود تلاش‌های انجام شده جهت ساماندهی فضاهای شهری، بیشتر این فضاها کسل‌کننده و غیر جذاب و به‌دوراز سرزندگی بوده که انگیزه‌ای برای عبور و مرور و یا مکث برای مخاطبین ایجاد نمی‌کنند.

وی اضافه کرد: دغدغه فعلی مسئولان شهری علاوه بر تغییر پیاده‌روها، زیباسازی محورهای پیاده‌رو است و حتی‌الامکان سعی شده تا با بهره‌گیری از متریال‌های مناسب و به‌روز و اجرای طرح‌های زیبا و جذاب، فضای پیاده‌روهای سطح شهر برای شهروندان جذاب و زیبا کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/d6ac

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا