مدیریت شهری

اجرای بهسازی بوستان نرگس با اعتبار ۵ میلیارد ریالی

مدیر شهرداری منطقه شش قم خبرداد:

مدیر شهرداری منطقه شش قم با اشاره به اجرای عملیات عمرانی و بهسازی بوستان نرگس واقع در خیابان امامزاده ابراهیم(ع)، گفت: ا‌ین پروژه با اعتباری بالغ‌بر 5 میلیارد ریال در حال انجام است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،احمد ترکمن با بیان اینکه توسعه روند شهرنشینی و تغییر کالبدی محیط شهری متناسب با نیازهای روزمره باعث شده که ارزش‌های کیفی محیطی بیشتر موردتوجه واقع شود اظهار داشت: در حال حاضر نقش قابل‌توجه فضاهای سبز شهری در تأمین نیازهای روانی و اجتماعی شهروندان بر کسی پوشیده نیست.

وی به لزوم توجه به بازسازی و تعمیر بوستان‌ها و پارک‌های محله‌ای اشاره کرد و افزود: پارک‌ها و فضاهای سبز شهری از زمان احداث و در طول زمان، دچار فرسایش شده و نیاز به مرمت و بهسازی دارند تا با تداوم کارکردهای آن علاوه بر ارتقای سیما و منظر شهری، خدمات بهینه‌ای به شهروندان ارائه شود.

مدیر منطقه شش شهرداری قم با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی اقدامات عمرانی و اجرایی در بوستان نرگس خیابان امامزاده ابراهیم(ع) ابراز کرد: بازسازی و تعمیرات این بوستان با اقداماتی نظیر جدول‌گذاری، زیرسازی و اجرای کفپوش، تعمیرات و اصلاح نهر کانیو و… صورت می‌گیرد.

به گفته وی، ا‌ین پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۵ میلیارد ریال در حال انجام است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wccy

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا