مدیریت شهریویژه

آمادگی کامل برای ایام وفات شهادت‌گونه حضرت معصومه(س)

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم خبرداد:

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم، اقدامات مجموعه مدیریت شهری به مناسبت ایام شهادت حضرت معصومه(س) را تشریح کرد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمحسن میرهادی روز یکشنبه در جلسه ستاد زائرین استان که به مناسبت برنامه‌ریزی برای ایام شهادت حضرت معصومه(س) در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور زائرین استانداری قم برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به دلیل واقعه تلخ شاهچراغ(ع)، اظهار کرد: به مناسبت ایام شهادت حضرت معصومه(س) سیاه‌پوش شدن شهر به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین در این مناسبت شهرداری با برنامه‌ریزی‌های دقیق در سطح کمیته‌های ۱۰ گانه و ستادهای ۸ گانه در راستای برگزاری مراسم هرچه باشکوه‌تر این عزاداری که مختص به شهر قم است، آمادگی لازم را کسب کرده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه در تلاش هستیم بتوانیم شهر را به صورت کامل خدمت‌رسانی کنیم، مطرح کرد: بحث استقرار اکیپ‌های عملیاتی و آتش نشانی، ساماندهی پارکینگ‌های پیرامون حرم مطهر، برنامه‌ریزی و استقرار کامل نیروها و … ازجمله اقدامات شهرداری قم در این مناسبت است.

وی با اشاره به آمادگی کامل سامانه ۱۳۷ به منظور پاسخگویی به زائرین، خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های صلواتی نیز درخواست‌هایی را دارند که هماهنگی لازم درخصوص آن‌ها انجام و برنامه‌ریزی لازم به منظور استقرار آن‌ها پیرامون حرم اتفاق افتاده است.

میرهادی اضافه کرد: تقاضا داریم ایستگاه‌هایی که درخواست فعالیت دارند از سامانه قمیار استفاده کنند تا بتوانیم برای مباحث مختلف ازجمله ایمنی، نظافت و ترافیکی برنامه‌ریزی لازم را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بر موضوع آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی بوستان‌ها و اطراف حرم تاکید کرده‌ایم، تصریح کرد: همچنین استراحت‌گاه‌هایی مانند بوستان مهدی، بوستان امام رضا(ع)، بوستان نیایش و بوستان غدیر به صورت آماده‌باش در آمده‌اند تا دراختیار زائرین و عزاداران قرار بگیرند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به استقرار تانکر آب در این بوستان‌ها، یادآور شد: همچنین پیش‌بینی‌های لازم به منظور رعایت نکات ایمنی در این مجموعه‌ها انجام شده است.

وی در پایان تاکید کرد: در مجموعه شهرداری قم آمادگی کامل وجود دارد تا بتوانیم در این ایام به بهترین شکل در خدمت زائرین باشیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/g0qc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا