مدیریت شهری

آمادگی منطقه پنج در برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم

مدیر منطقه پنج شهرداری قم  خبرداد:

مدیر منطقه پنج شهرداری قم  از آمادگی 100 درصددی منطقه پنج در برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، زین‌العابدین قراچورلوی در گفت‌وگویی اقدامات منطقه پنج شهرداری قم را در برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم در مسجد مقدس جمکران موردتوجه قرارداد و  اظهار داشت: با توجه به برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان در مسجد مقدس جمکران منطقه پنج اقدامات گسترده‌ای برای برگزاری باشکوه این اجلاسیه انجام داده است.

وی گزارشی از آذین‌بندی و فضای سازی محیطی در منطقه پنج ارائه داد و افزود: مبلغ ۶۰ میلیون تومان انواع پرچم رنگی و ایران خریداری‌شده و تعداد ۸۰ پرچم تک چوب ۱.۴۰ و ۲.۴۰ در بلوار پیامبر اعظم(ص) و مسیر اصلی تردد شهروندان در روز برگزاری اجلاسیه نصب‌شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم ادامه داد: تعداد ۱۱۰ عدد پرچم ایران و رنگی نیز در منطقه به اهتزاز درآمده و ۱۲۰ عدد پرچم تک چوب ایران نیز در سراسر منطقه پنج و بیشتر در محدوده مسجد مقدس جمکران نصب‌شده است.

وی از نصب ۸ هزار متر ریسه ایران خبر داد و بیان کرد: همچنین ۹۰ عدد پرچم دو سر چوب در منطقه و پیرامون مسجد مقدس جمکران نصب‌شده است و  ۳۰۰ بنر با مضامین شهدا سفارش داده‌شده و تا پایان امروز نصب می‌شود.

قراچورلوی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق به شهروندان خاطرنشان کرد: برای اطلاع‌رسانی نحوه برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم نیز ۵۰ بنر در منطقه پنج نصب‌شده و سازمان زیباسازی شهرداری قم نیز ۱۰ المان ویژه کنگره را در مسیر کنگره نصب‌کرده است.

وی در پایان با تأکید بر آمادگی منطقه پنج در روز برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره ملی شهدای استان قم تصریح کرد: تمام‌مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران و مکان برگزاری کنگره پاک‌سازی‌شده و هماهنگی‌های لازم با قسمت‌های خدمات شهری ،فضای سبز و سازمان‌های دیگر انجام‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/5c9w

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا