مدیریت شهری

آغاز پروژه لوله‌گذاری خیابان آیت‌الله بافقی

مدیر منطقه سه شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه سه شهرداری قم از آغاز پروژه لوله‌گذاری خیابان آیت‌الله بافقی بااعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگویی پروژه‌های عمرانی سال ۱۴۰۱ را موردبررسی قرارداد و اظهار داشت: امسال عددی بالغ‌بر ۷۳ میلیارد تومان بودجه برای حوزه عمرانی در منطقه سه شهرداری قم در نظر گرفته‌شده است.

وی اهداف پروژه‌ای عمرانی سال ۱۴۰۱ را تکمیل پروژه‌های زیرساختی منطقه دانست و افزود: لوله گذاری خیابان آیت‌الله بافقی به طول یک هزار متر کلید خورده که این پروژه آب‌گرفتگی منطقه را برطرف کرده و مشکلات خانه‌های مسکونی را حل می‌کند.

مدیر منطقه سه شهرداری قم تصریح کرد: سیلاب‌های جاری‌شده در این خیابان از مناطق ۲ و ۶ وارد منطقه سه می‌شود و اجرای پروژه لوله‌گذاری خیابان بافقی می‌تواند مشکلات آب‌گرفتگی این منطقه را به‌خوبی برطرف کند.

وی از اجرای کامل لوله‌گذاری در خیابان آیت‌الله بافقی خبر داد و گفت: لوله‌های قدیمی جوابگویی این میزان از آب‌گرفتگی نبوده و برای رفع مشکل لوله‌های ۱۲۰۰ مورداستفاده قرارگرفته است.

روحانی وزیری در پایان اعتبار پروژه لوله گذاری خیابان بافقی را عددی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پروژه در اختیار پیمانکار قرارگرفته و کار آغازشده و امیدواریم در کمترین زمان و قبل از آغاز بارندگی‌های کار به اتمام برسد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/er0n

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا