مدیریت شهری

آغاز پروژه بهسازی و جدول‌گذاری بلوار آیت‌الله بهاءالدینی

مدیر منطقه 5 شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه 5 شهرداری قم از آغاز عملیات عمرانی جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار آیت‌الله بهاءالدینی خبر داد و گفت: اعتبار اجرای پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار بهاءالدینی را عددی بالغ‌بر 7 میلیارد ریال و به طول یک هزار متر بوده و مدت اجرای آن دو ماه پیش‌بینی‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،زین‌الدین قراچورلوی در گفت‌وگویی با تأکید بر اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه پنج در کمترین زمان و بالاترین کیفیت اظهار داشت: منطقه پنج به‌عنوان یکی از مناطق مهم شهری نیاز به توجه داشته و به‌زودی به یکی از مناطق توسعه‌یافته شهر تبدیل خواهد شد.

وی سرعت اجرای پروژه‌ها را در منطقه پنج را قابل‌توجه خواند و افزود: تلاش می‌کنیم پروژه‌های عمرانی منطقه در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت اجرا شود تا مردم کمترین مشکلات ترافیکی و محدودیت تردد را داشته باشند.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از آغاز عملیات عمرانی جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار آیت‌الله بهاءالدینی خبر داد و گفت: پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط  بلوار آیت‌الله بهاءالدینی به طول ۱۰۰۰ متر آغازشده و امیدواریم در کمترین زمان به پایان برسد.

وی اعتبار اجرای پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار بهاءالدینی را عددی بالغ‌بر هفت میلیارد ریال اعلام و ابراز کرد: این پروژه از هفته گذشته آغازشده و امیدواریم تا دو ماه به اتمام رسیده و به بهره‌برداری برسد.

قراچورلوی در پایان با تشکر از همکاری شهروندان در منطقه پنج خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم اجرای پروژه‌ها کمترین محدودیت ترافیکی را برای شهروندان داشته باشد و از همکاری مردم کمال تشکر را داریم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wfer

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا