ورزش

پنالتی های آنا صنعت قم برابر گیتی پسند و سن ایچ دیده نشد

سرمربی تیم فوتسال آنا صنعت قم:

سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم با انتقاد از داوری دو بازی اخیر تیمش در لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور گفت: در این دو بازی،‌ پنالتی روی بازیکنان ما برابر گیتی پسند اصفهان و سن ایچ ساوه گرفته نشد.

به گزارش ندای  قم، فرهاد کشاورز روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: از داوری بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال مقابل سن‌ایچ ساوه متضرر شدیم و تاوان جوانی داور مسابقه را دادیم.

وی به نادیده گرفته شدن پنالتی‌های تیم آناصنعت در دو هفته اخیر لیگ برتر اشاره کرد و درخصوص تیم داوری دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بین آناصنعت پاسارگاد قم و سن‌ایچ ساوه اظهار کرد: داور این بازی افتخار داوری ما و فوتسال کشورمان است و اگر صحنه برخورد توپ با دست بازیکن تیم سن‌ایچ (مهدی اسدشیر) در نیمه اول را می‌دید به طور حتم پنالتی می‌گرفت.

وی ادامه داد: کمیته داوران با استفاده از داوران جوان در کنار داوران با تجربه و شناخته شده، سعی در افزایش تجربه داوران جوان دارد ولی تیم آناصنعت پاسارگاد در بازی با سن‌ایچ، تاوان جوانی داور بازی را داد و پنالتی صد در صد به نفع ما گرفته نشد، آن هم در شرایطی که بازی یک بر صفر بود و تیم ما بارها موقعیت گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کرد و چه بسا اگر پنالتی گرفته و گل می‌شد جریان بازی به کلی تغییر می‌کرد.

برابر گیتی‌پسند هم از داوری متضرر شدیم

سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم تصریح کرد:‌ در بازی هفته بیستم مقابل گیتی‌پسند در سالن شهید حیدریان قم، دقیقا نظیر همین صحنه به نفع تیم حریف اعلام پنالتی شد و ما هیچ اعتراضی نکردیم، ‌ولی نمی‌دانم چرا صحنه واضح برخورد توپ به دست بازیکن سن‌ایچ را پنالتی اعلام نکرد و ما از داوری متضرر شدیم.

وی خاطرنشان کرد: در بازی هفته بیستم آناصنعت با گیتی‌پسند، صحنه خطای دروازه‌بان حریف بر روی محمد رحمتی بازیکن ما از سوی داوران پنالتی گرفته نشد، در حالی که بعد از آن بازی، ناظر داوری پنالتی به نفع ما را تایید کرد که متاسفانه داوران پنالتی نگرفته بودند.

کشاورز یادآور شد: در همین صحنه بازی با سن‌ایچ، بعد از پایان مسابقه ناظر داوری پنالتی به نفع تیم آناصنعت پاسارگاد را تایید کرد، ولی حیف که داور در لحظه این اتفاق پنالتی را نگرفت وگرنه شرایط بازی کاملا تغییر می‌کرد و چه بسا نتیجه متفاوت می‌شد.

کشاورز از نوع رفتار داور اول مسابقه با سن‌ایچ و قاضی بین‌المللی فوتسال کشورمان قدردانی کرد و افزود: با وجود اینکه پنالتی ما در این دیدار گرفته نشد ولی از داوری نهایت تشکر را داریم، به دلیل اینکه نوع رفتار آقای مهرابی‌افشار با تیم جوان ما متفاوت از دیگر داوران بود و این نشان از شخصیت بالای او داشت، چون تیم ما جوان است و داوران هفته‌های گذشته به گونه ای سر بازیکن جوان ما داد می‌زدند که بازیکن از او می‌ترسید.

درجدول رده بندی ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال و در پایان هفته بیست و دوم در حالی که چهار هفته به پایان مسابقات باقی مانده است تیم آنا صنعت با ۱۸ امتیاز در بین دو تیم فانوس به دست لیگ قرار دارد و در رده سیزدهم جدول ۱۴ تیمی مسابقات قرار دارد. این در حالیست که دو تیم آخر جدول رده بندی به دسته پایین تر سقوط می کنند.

آنا صنعت پاسارگاد قم در هفته بیست و سوم این مسابقات روز جمعه هفته جاری در خانه میزبان تیم زندی بتن کلاردشت است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/b7ui

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا