ورزش

نایب قهرمانی دختران رزمی کار قمی درمسابقات کشوری

این مسابقات درسبک نیوفایت برگزارشد؛

دختران کیک بوکسور استان قم موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشوری سبک نیوفایت شدند.

به گزارش ندای قم،پس از کسب نتایج درخشان دختران کیک بوکسور قم در مسابقات مختلف کیک بوکسینگ کشوری این بار دختران کیک بوکسور هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم عنوان نائب قهرمانی مسابقات کشوری سبک نیوفایت  در استان گیلان را به نام خود ثبت کردند.

این دوره از مسابقات که روز پنج شنبه مورخ ۶ مردادماه ۱۴۰۱ به میزبانی استان گیلان و با حضور حدود ۳۶۰ شرکت کننده برگزار شد،گیلان به مقام  قهرمانی رسید، استان  قم نائب قهرمان شد و خراسان رضوی هم بر سکوی  سوم ایستاد.

در این پیکارها ثنامردان خانی در وزن ۲۸_ و فاطمه زهرا اسلامیان در وزن ۲۶_ دختران کیک بوکسور هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان قم در رده سنی نونهالان موفق به دریافت نشان ارزشمند طلا شدند.

در رده سنی نوجوانان هم بهاره عربی نژاد در وزن  ۵۰_ به طلا رسید و زهرا نبی مهر هم در وزن ۵۵_ مدال نقره کسب کرد.

در رده سنی جوانان کوثر احمدی در وزن ۵۱_ و فائزه بوجویی در وزن  ۶۵_ صاحب گردن آویز طلا شدند  و زهرا باقری در وزن  ۴۸_ به مدال نقره رسید و نگار مطیع هم در وزن ۴۵_مدال  برنز را از آن خود کرد.

در رده سنی بزرگسالان هم فاطمه سادات هاشمی در وزن ۷۰_ به نشان ارزشمند طلا رسید و صاحب کمربند طلایی شد.نازنین محمدی  هم در وزن ۶۰_ بزرگسالان  به مدال نقره رسید؛ زهره شعبانی در وزن  ۵۴_  و  زهرا ملکی هم در وزن ۵۱_به مدال برنز بسنده کردند.

مربیگری و سرپرستی تیم اعزامی دختران استان قم را  را استاد سمیه داودی بر عهده داشت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/x0cv

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا