ورزش

قم میزبان لیگ برتر تنیس روی‌میز ایران

رئیس هیات تنیس روی‌میز استان قم خبرداد:

رئیس هیات تنیس روی‌میز استان قم گفت: پیکارهای 1401 لیگ برتر پینگ‌پنگ باشگاه‌های کشور در دو رده سنی بخش پسران از امروز در قم برگزار می‌شود.

به گزارش ندای قم ، محمد عموئیان در گفت‌وگویی اظهار کرد: هیات تنیس روی‌میز استان قم از روز سه‌شنبه 22 شهریور ماه میزبان مسابقات فصل 1401 لیگ برتر پینگ‌پنگ باشگاه‌های کشور در دو رده نوجوانان و جوانان است و این مسابقات با شرکت ۲۸ تیم از استان‌های مختلف در سالن شهدای دروازه‌ری مجموعه ورزشی پیامبر اعظم (ص) قم با عنوان یادبود شهید محسن آبکار تا 24 شهریور در قم به انجام می‌رسد.

وی در ادامه به برگزاری مسابقات بزرگسالان منطقه 6 تنیس روی‌میز ایران اشاره و بیان کرد: این پیکارها نیز با شرکت 50 نفر از استعدادهای پینگ‌پنگ استان‌های همدان، قم و مرکزی به میزبانی همدان برگزار شد و نتیجه آن برای هیات قم کسب مقام نایب‌قهرمانی سیدمحمدامین منتظری بود.

پینگ‌پنگ باز قمی نایب ‌قهرمان ایران شد

رئیس هیات تنیس روی‌میز استان قم با اشاره به رده‌بندی نهایی این پیکارها افزود: مقام اول این مسابقات به محمدجواد سهرابی از مرکزی رسید که جایزه یک میلیون تومانی را دریافت کرد و سیدمحمدامین منتظری پینگ‌پنگ باز خوش‌آتیه قم با کسب مقام نایب‌قهرمانی صاحب جایزه هفتصد هزار تومانی شد.

وی اضافه کرد: مقام سوم مشترک این رقابت‌ها نصیب پوریا سخایی از و پارسا معصومی از همدان شد تا هر کدام جایزه پانصد هزار تومانی بگیرند، مقام پنجم را مسعود عزیزیان از همدان کسب کرد و دو نماینده دیگر قم محمدحسن حبیبی و محمدرضا سیفی رتبه‌های ششم و هفتم را به دست آوردند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/mtvy

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا