ورزش

ستاره جدید کاراته قم مسافر مسابقات جهانی مجارستان

رئیس هیات کاراته استان قم خبرداد:

رئیس هیات کاراته استان قم گفت: «محمود نعمتی» ستاره نوظهور کاراته قم تیم ملی کاراته کشورمان را در مسابقات جهانی مجارستان در بخش کومیته تیمی همراهی خواهد کرد.

به گزارش ندای قم، مهدی بیرانوند در گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت حضور نماینده قم در لیست تیم ملی کاراته، اظهار داشت: کادر فنی تیم ملی کاراته کشورمان امروز 12 نفر کاراته‌کای از سراسر کشور را جهت حضور در تمرینات و اردو فراخواند.

وی افزود: براین اساس محمود نعمتی ستاره نوظهور کاراته قم در بخش کومیته تیمی در این اردو حضور دارد و باتوجه به عملکرد وی در مسابقات اخیر و حضور ثابت در اردو‌ها پیش‌بینی می‌کنیم محمود مسافر مسابقات جهانی مجارستان خواهد بود.

رئیس هیات کاراته استان قم تصریح کرد: مسابقات کاراته قهرمانی جهان 2023 از 2 تا 7 آبان‌ماه در بوداپست مجارستان برگزار می‌شود که برهمین اساس ملی‌پوشان کشورمان روز یک شنبه 23 مهرماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران خود را به کادر فنی جهت حضور در اردو معرفی خواهند کرد. با اعلام فدراسیون تمرینات ملی‌پوشان کاراته تا زمان اعزام به مجارستان در خانه کاراته و آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود‌.

بیرانوند در پایان گفت: با توجه به نتایج تیم ملی کاراته در بازی‌های آسیایی هانگژو کادر فنی تیم ملی کاراته پروسه جوانگرایی در تیم ملی را کلید زده و از نیروهای جوان در بخش انفرادی استفاده کرده است و ستاره‌ها در ترکیب کومیته تیمی حضور دارند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/9qe6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا