ورزش

زمین لازم برای سایت اهداف پروازی قم مشخص شد

رئیس هیات تیراندازی استان قم:

رئیس هیات تیراندازی استان قم گفت: زمین لازم برای ایجاد سایت تیراندازی اهداف پروازی قم مشخص و به دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان قم معرفی شده‌است.

به گزارش ندای قم ، محمد جواد متقیان نژاد درگفت و گویی با اشاره به جلسه ای که اخیرا بین استاندار قم، رئیس فدراسیون تیراندازی و مدیرکل ورزش و جوانان قم برگزار شده است ابراز داشت: از تصمیم‌هایی که در این جلسه گرفته شد این بود که قطعه زمینی برای احداث سایت اهداف پروازی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان یا هیات تیراندازی قرار گیرد، هم چنین یک زمین نیز برای سایت میدان تیراندازی  اختصاص داده‌شود.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان و هیات تیراندازی استان قم پیشنهادات لازم را به استانداری اعلام کند تا زمین مورد نیاز از نظر جغرافیایی مناسب باشد تا برای سایت اهداف پروازی تخصیص داده شود.

وی ابراز داشت: در زمان حاضر زمین مورد نیاز از سوی هیات تیراندازی قم به اداره فنی ومهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان معرفی شده‌است تا بعد از تایید این دفتر پیشنهاد نهایی به دفتر فنی استانداری ارسال شود.

متقیان‌نژاد گفت: این هیات از نظر تجهیزات و امکانات کمبودهایی را داشت که استاندار قم قول مساعد داده‌است در تجهیزات کمک کار ما باشد تا قم یکی از پایگاه های های تیراندازی درکشور شود.

وی اظهار داشت: فدراسیون تیراندازی نیز وعده داده‌است در صورت راه اندازی سایت اهداف پروازی در قم فشنگ و تجهیزات لازم را تخصیص دهد.

متقیان نژاد افزود: استانداری قم همچنین وعده حمایت مالی برای تجهیز سالن تیراندازی شهرستان کهک که نیمه کاره مانده است را  داده است.

وی افزود: در بخش‌های خانم ها و آقایان اکنون ۲۶۰ ورزشکار بیمه شده در رشته تیراندازی داریم و نزدیک به ۵۵۰ تا ۶۰۰ ورزشکار در رشته تیراندازی نیمه حرفه ای، حرفه ای و تفریحی در قم فعالند.

وی گفت: هیات تیراندازی استان قم یک سالن تیراندازی زیر نظر خود در ورزشگاه میثم قم دارد و ۱۰ سالن تیراندازی دیگر برای ادارات و ارگان ها در قم فعال است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/93ii

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا